KATOWICE

Nasza firma wykonuje pomiary elektryczne

Kiedy należy wykonać pomiary elektryczne? Prawo Budowlane określa, że powinny być wykonywane w przypadku każdej nowej lub zmodernizowanej instalacji przed dopuszczeniem jej do użytku. Prawo Budowlane oraz Polska Norma PN-HD określają także, kiedy należy wykonać pomiary kontrolne; należy poddać im zarówno obiekty komunalne, jak i tereny budowy czy instalacje bezpieczeństwa. Pomiary elektryczne powinny być przeprowadzane przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje. Katowice to obszar, na którym działają profesjonaliści zatrudnieni w naszej firmie.

Zadbaj o bezpieczeństwo - wykonaj pomiary

Regularne pomiary elektryczne są bardzo ważne, niezależnie od przeznaczenia budynków. Zarówno budynki mieszkalne, jak i zakłady pracy czy jakiekolwiek pomieszczenia, w których zachodzi ryzyko wystąpienia porażenia elektrycznego lub wybuchu powinny być regularnie kontrolowane. Pomiary wykonywane bez wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności może spowodować uszkodzenie instalacji elektrycznej oraz wystąpienie awarii. Nie warto w takim wypadku ryzykować - lepiej zlecić wykonanie pomiarów elektrycznych profesjonalnej firmie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników o dużym doświadczeniu, dzięki czemu możesz nam zaufać i zlecić pomiar elektryczny stanu instalacji.

Prowadzimy kompleksowe pomiary elektryczne:

  • oferujemy oględziny instalacji,
  • sprawdzanie ciągłości przewodów ochronnych,
  • pomiar impedantcji,
  • rezystancję izolacji,
  • inne niezbędne badania oraz pomiary.

Wysoka jakość oraz rzetelność

Niedokładnie wykonane pomiary elektryczne oraz korzystanie ze sprzętu niskiej jakości mogą wiązać się z wystąpieniem nieprawidłowego wyniku. Pomiary powinny odbywać się zgodnie z obowiązującymi normami oraz przepisami, dlatego skorzystaj z usług naszej firmy. Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa naszych klientów oraz niezawodności, dlatego rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia. Oferujemy również dogodne terminy realizacji pomiarów elektrycznych oraz stosunkowo krótki czas oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu celem zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług oraz przykładowymi terminami.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • Posiadamy duże doświadczenie z zakresu pomiarów elektrycznych;
  • Nasi pracownicy posiadają wszystkie uprawnienia;
  • Korzystamy z profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu;
  • Wykonujemy pomiary w budynkach o różnym przeznaczeniu;

Opinie

Jeśli chodzi o Katowice, korzystaliśmy z usług wielu firm elektrycznych, ale dopiero tutaj udało nam się szybko i bezproblemowo umówić na naprawę instalacji. Profesjonalny zespół przeprowadził wszystkie niezbędne pomiary i wymienił wadliwe elementy – wszystko odbyło się sprawnie i bez zbędnych niedogodności.
Mirek

Zdecydowaliśmy się na usługi firmy Pog el, która przeprowadziła pomiary elektryczne na terenie firmy. Oględziny przebiegły sprawnie i bezproblemowo, nie narażając firmy na niepotrzebne przestoje. Nie musieliśmy także czekać zbyt długo na termin realizacji. Polecamy usługi tej firmy wszystkim, którym zależy na czasie oraz rzetelnej usłudze.
Jacek - Katowice

Woltomierz Pomiar elektryczny
Woltomierz wykonujący pomiar elektryczny